ANA SAYFA ÜRÜNLERİMİZ SİPARİŞ
Şirket Profili

Seyitler Kimya SANAYİ A.Ş. sağlık sektörüne hizmet verebilmek amacıyla 1991 yılında Seyit D. Şanlı öncülüğünde kurulmuştur. 

Firmamız, Türkiye'de, sağlık kuruluşlarında kullanılan Tıbbi Flasterler, İlk Yardım Bantları ve Kapsikumlu Romatizma Yakısı üretimi yapan büyük bir kuruluştur.

Şirketimiz, Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Sağlık Bakanlığının istediği koşullarda üretim yapmakta olup GMP koşullarında üretim yaptığı Sağlık Bakanlığı tarafından belgelendirilmektedir. Tüm ürünlerimiz CE ve GMP sertifikalarına; firmamız TS EN ISO 9001:2008 ve TS EN ISO 13485:2003 şartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahiptir. Şirketimiz sosyal sorumluluklarını yerine getirmek konusunda çok duyarlı olup halen Türkiye'deki sanayi kuruluşları arasında İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sigarasız kurum olarak belgelendirilen tek kuruluştur. Sosyal sorumlulukları çerçevesinde çevreyi kirletmemek amacıyla atıklarını kağıt ve diğer olarak ayrı ayrı depolamakta ve geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Firmamız, Türkiye'nin bütün bölgelerine hizmet veren Satış Temsilcilerimiz, ve İhracat Servisimizle tüm dünyaya ürünlerimizin tanıtımını ve satışını yapan pazarlama organizasyonuna sahiptir. Firmamız, müşterilerine kaliteli ürünleri daima en uygun fiyatlarla satmayı amaç edinmiştir. Seyitler Kimya A.Ş.'nin müşterileri arasında Devlet kurumları , özel hastahaneler, tıbbi toptancılar ve eczaneler bulunmaktadır. Ayrıca Dünyanın değişik bölgelerinde 22 ayrı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Seyitler Kimya A.Ş., uluslararası ticaretin ilerlemesini sağlamak ve yabancı ülkeler ile Türkiye arasındaki ilişkilerin gelişimine katkıda bulunabilmek amacıyla; Türkiye ile Dünya devletleri arasında ortak ticari ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır. Seyitler Kimya A.Ş. müşterilerini iş ortağı olarak görür. Müşterilerinin kar etmesi yaşam kaynağı olup ana hedeflerinden biridir.

Gizlilik   Anasayfa  Site Haritası  Email  

Bilgi Toplum Hizmetleri